Vēlmju saraksts Salīdzināt konts

Piegāde un apmaksa

Piegādes veidi

Piegādes metode
Piegādes termiņi
Izmaksas
Saņemt veikalā
0-2 darba dienas
Bez maksas

Ja esi izvēlējis preci (-s) saņemt veikalā, prece (-s) ir pieejama (-s) uzreiz saņemšanai, ja vien prece (-s) nav pēc pasūtījuma. Prece (-s) ir pieejamas saņemšanai tikai pēc apstiprinājuma saņemšanas, ja vien ar jums nav sazinājies menedžeris un esat sarunājuši savādāk. Par preces saņemšanu mēs tev paziņosim pa e-pastu vai SMS. Gaidīsim Tevi saņemt pasūtījumu 7 kalendāro dienu laikā. Pēc šiem termiņiem pasūtījums tiks atcelts.

Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un pasūtījuma numuram. Ja tavu pasūtījumu saņems cita persona, noformējot pasūtījumu norādi viņu kā saņēmēju. Un ja pircējs ir juridiska persona, līdzi jābūt pilnvarai.

Venipak kurjers
1-2 darba dienas
Sākot no 2,99€

Prece (-s) uz Jūsu norādīto adresi piegādās „Venipak” kurjers. Vēlamies nodrošināt, ka preces būs piegādātas operatīvi, tāpēc lūdzam Jūs papildus informācijas lauciņā norādīt datus, kuri var atvieglināt preču piegādi, kā piem.: aizslēdzama kāpņu telpa, druvju kods, aizslēdzami vārti, vajadzība piezvanīt u.tml.

Cenu svārstība ir atkarīga no svara un piegādes reģiona.

Uz venipak pakomātu
1-2 darba dienas
2,99

Venipak Pickup punkti un pakomāti – tie ir pieejami jums ērtās vietās, veikalos, pakalpojumu centros, DUS Virši, kā arī uz ielām (pakomāti). Pickup punkti ir atvērti gan darba dienās, gan nedēļas nogalēs. Pakomātu maksimālais izmērs 39,5x41x61 cm, svars 30 kg.


Uz DPD Pickup punktiem
1-2 darba dienas
2,99 €

DPD Paku skapji - Pickup Station - Piegādi nodrošina DPD. Pickup nodrošina elastīgas pakalpojumu iespējas, tostarp nosūtīt vai saņemt savu sūtījumu, izmantojot Paku Skapi, iespējams 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā.


Sūtījumu uzglabāšanas laiks 5 dienas.


Paku skapju izmēri (augstums x platums x dziļums cm)
XS - 8 x 18 x 61 cm
S - 8 x 43 x 61 cm
M - 17 x 43 x 61 cm
L - 36 x 43 x 61 cm

Uz Omniva pakomātiem
1-2 darba dienas
2,99 €

Piegāde uz Omniva pakomātiem - pašapkalpošanās sūtījumu pakomātu tīkls.

Maksimāli pieļaujamais svars - 30 kg
Izmēri nedrīkst pārsniegt: 39 cm x 38 cm x 64 cm

Sūtījumu termināļa iespējas:

  • Sūtījuma izņemšana tikai 15 sekundēs

  • Sūtījuma uzglabāšanas laiks - 7 dienas

  • Sūtījumu izsekošana tiešsaistē

  • Saņēmēja informēšana par pienākušu sūtījumu ar īsziņas un/vai e-pasta starpniecību

  • Maksimālais sūtījuma svars 30kg

  • Maksimālais izmērs 39 cm x 38 cm x 64 cm

piezvanīt messenger whatsapp
Citi projekti
Saite nokopēta
EUROLED izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai mēs varētu droši un uzticami piedāvāt mūsu lapas, pārbaudīt to veiktspēju un uzlabot tavu lietotāja pieredzi, tostarp atbilstošu saturu un personalizētu reklāmu gan mūsu, gan trešo pušu vietnēs. Šajā nolūkā mēs izmantojam informāciju, ieskaitot datus par vietnes un gala ierīču izmantošanu. Noklikšķinot uz „Es piekrītu”, tu piekrīti sīkdatņu un citu tehnoloģiju izmantošanai savu datu apstrādei, ieskaitot pārsūtīšanu mūsu mārketinga partneriem (trešajām personām). Mūsu partneri arī izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai personalizētu, mērītu un analizētu reklāmu. Ja tu nepiekrīti, mēs aprobežojamies ar būtiskām sīkdatnēm un tehnoloģijām. Iestatījumos jebkurā laikā vari mainīt savu piekrišanu.Vairāk informācijas
Pārvaldīt sīkfailu preferences
Apmeklējot mājaslapu, informāciju (piemēram, izmantojot pārlūkprogrammu) var pieprasīt vai saglabāt. Parasti to veic sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju veidā. Tā var būt informācija par jums, iestatījumiem vai ierīci. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu un personalizētu jūsu lietotāja pieredzi mūsu mājaslapā - ieskaitot saturu / reklamēšanu, kas attiecas uz jums no EUROLED sadaļas vai trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, gan mūsu mājaslapā, gan arī trešo pušu vietnēs. Ar šo informāciju parasti nav iespējams tieši identificēt personu. Tā kā mēs vēlamies ļaut jums izlemt, kā izmantot mūsu piedāvājumus, jūs pats varat kontrolēt noteiktu sīkdatņu veidu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu. Noklikšķiniet uz dažādām virsrakstu kategorijām, lai uzzinātu vairāk un mainītu iestatījumus. Ja noraidāt noteiktas sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, tas var izraisīt mazāk atbilstoša satura parādīšanu vai arī dažas mūsu pakalpojumu funkcijas var nebūt pieejamas. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu informāciju, var atrast mūsu privātuma politikā.
Vairāk informācijas
User ID: ebfd630a-9839-4a10-bbb1-445674224efb
Atļaut visu
Pārvaldīt piekrišanas iestatījumus
Absolūti nepieciešams
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ir nepieciešamas mūsu pakalpojumu darbībai, un tās nevar deaktivizēt. Tas attiecas, piemēram, uz sīkdatnēm vai līdzīgām tehnoloģijām, kas saglabā pierakstīšanās datus pēc reģistrācijas mūsu tiešsaistes veikalā, lai lietotājs paliktu pierakstījies mūsu tiešsaistes veikalā pat pēc pāriešanas uz citu lapu, vai sīkdatnēm, kas nodrošina, ka ar lietotāju saistīta mājaslapas funkciju konfigurācijas (izvēlētā valoda utt.) tiek saglabātas visās sesijās. Turklāt šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas veicina drošu un pareizu mūsu pakalpojumu izmantošanu. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai šīs sīkdatnes tiktu bloķētas, vai arī jums tiek paziņots par šīm sīkdatnēm. Tad vairs nav iespējams pilnībā izmantot visas mūsu pakalpojumu funkcijas.
Analīze un funkcionālā
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ļauj mums izmērīt un uzlabot mūsu pakalpojumu sniegumu un nodrošināt mūsu pakalpojumu funkciju uzlabošanu un personalizāciju. Tās varam iestatīt mēs vai trešo personu pakalpojumu sniedzēji, un tās izmanto, piemēram, apmeklējumu un datplūsmas avotu skaita aprēķināšanai, lai analizētu, kuras lapas ir vispopulārākās, kuras tiek izmantotas vismazāk un kā apmeklētāji pārvietojas pa mūsu lapām. Ar šo informāciju nav iespējams tieši identificēt personu. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nevaram zināt, kad esat apmeklējis mūsu vietni.
Mārketings
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas mūsu vietnē iestatām mēs vai mūsu partneri, lai parādītu jums atbilstošu saturu/reklāmas gan mūsu, gan trešo pušu mājaslapās. Balstoties uz jūsu interesēm, var izveidot tā saucamos profilus. Ar šo informāciju personas tieša identificēšana parasti nav iespējama, jo tiek izmantota tikai pseidonīma informācija par pārlūkprogrammu un/vai ierīci. Ja jūs neatļausiet šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, jūs pieredzēsiet mazāk atbilstošu saturu/reklāmas, kas ir piemērots jūsu interesēm.