Vēlmju saraksts Salīdzināt konts

Mūsu izstādes

03 novembrī 2023
Rīgā, Starptautiskajais izstāžu centrs Ķīpsala
5
Būvniecības izstāde “Māja I 2023”

“Māja I” ir vadošā būvniecības industrijas izstāde, kas piedāvā jaunākos būvniecības nozares produktus un pakalpojumus – no instrumentiem līdz celtniecības tehnikai un projektēšanai, no sanitārtehnikas un siltumtehnikas līdz mājas tehnoloģijām un iekārtām, no apgaismojuma līdz elektroinstalācijas materiāliem.

15 martā 2019
Rīgā, Starptautiskajais izstāžu centrs Ķīpsala
5
Būvniecības izstāde “Māja I 2019”

“Māja I” ir vadošā būvniecības industrijas izstāde, kas piedāvā jaunākos būvniecības nozares produktus un pakalpojumus – no instrumentiem līdz celtniecības tehnikai un projektēšanai, no sanitārtehnikas un siltumtehnikas līdz mājas tehnoloģijām un iekārtām, no apgaismojuma līdz elektroinstalācijas materiāliem.

08 maijā 2019
Zviedrija, Gēteborga
3
Enerģētikas un elektrifikācijas izstāde "Elfack"

Elfack ir Skandināvijas lielākā tikšanās vieta visai elektroenerģijas nozarei. Izstāde pārmaiņus notiek Norvēģijā un Zviedrijā. 2019. gadā Zviedrijas izstāžu un kongresu centrā Gēteborgā notika milzīga izstāde.

30 jūlijā 2018
Spānija, Madride
2
IFEMA MADRID
15 oktobrī 2012
Ķīna, Guandžou
2
CANTON FAIR
06 aprīlī 2018
Latvija, Rīga
2
AUTO EXOTICA

No 2009. līdz 2018. gadam piedalījāmies un savu produkciju prezentējām starptautiskajā izstādē AUTO EXOTICA

01 decembrī 2023
Rīgā, Starptautiskajais izstāžu centrs Ķīpsala
1
TECH INDUSTRY

Kopš 2015. gada EUROLED.LV piedalās izstādē TECH INDUSTRY


21 aprīlī 2022
Lietuvā, Viļņā
1
RESTA
10 septembrī 2010
Somija, Helsinki
1
X - TREME CAR SHOW
01 septembrī 2012
Somija, Helsinki
1
X - TREME CAR SHOW
09 aprīlī 2012
Igaunija, Tallina
1
Car Tuning Show
10 maijā 2010
Igaunija, Tartu
1
AUTO TUNING EXPO
09 februārī 2024
Rīgā, Starptautiskajais izstāžu centrs Ķīpsala
3
ESELO Ziemas diena

Šogad ESELO izstādē "ZIEMAS DIENA" pirmo reizi tika prezentēti zīmoli "OLLO" un "VISIONAL"

pieteikties konsultācijai
pieprasīt projekta aprēķināšanu
pieteikt menedžera vizīti
sadarbības nosacījumi
piezvanīt messenger whatsapp
Citi projekti
Saite nokopēta
EUROLED izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai mēs varētu droši un uzticami piedāvāt mūsu lapas, pārbaudīt to veiktspēju un uzlabot tavu lietotāja pieredzi, tostarp atbilstošu saturu un personalizētu reklāmu gan mūsu, gan trešo pušu vietnēs. Šajā nolūkā mēs izmantojam informāciju, ieskaitot datus par vietnes un gala ierīču izmantošanu. Noklikšķinot uz „Es piekrītu”, tu piekrīti sīkdatņu un citu tehnoloģiju izmantošanai savu datu apstrādei, ieskaitot pārsūtīšanu mūsu mārketinga partneriem (trešajām personām). Mūsu partneri arī izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai personalizētu, mērītu un analizētu reklāmu. Ja tu nepiekrīti, mēs aprobežojamies ar būtiskām sīkdatnēm un tehnoloģijām. Iestatījumos jebkurā laikā vari mainīt savu piekrišanu.Vairāk informācijas
Pārvaldīt sīkfailu preferences
Apmeklējot mājaslapu, informāciju (piemēram, izmantojot pārlūkprogrammu) var pieprasīt vai saglabāt. Parasti to veic sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju veidā. Tā var būt informācija par jums, iestatījumiem vai ierīci. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu un personalizētu jūsu lietotāja pieredzi mūsu mājaslapā - ieskaitot saturu / reklamēšanu, kas attiecas uz jums no EUROLED sadaļas vai trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, gan mūsu mājaslapā, gan arī trešo pušu vietnēs. Ar šo informāciju parasti nav iespējams tieši identificēt personu. Tā kā mēs vēlamies ļaut jums izlemt, kā izmantot mūsu piedāvājumus, jūs pats varat kontrolēt noteiktu sīkdatņu veidu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu. Noklikšķiniet uz dažādām virsrakstu kategorijām, lai uzzinātu vairāk un mainītu iestatījumus. Ja noraidāt noteiktas sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, tas var izraisīt mazāk atbilstoša satura parādīšanu vai arī dažas mūsu pakalpojumu funkcijas var nebūt pieejamas. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu informāciju, var atrast mūsu privātuma politikā.
Vairāk informācijas
User ID: ebfd630a-9839-4a10-bbb1-445674224efb
Atļaut visu
Pārvaldīt piekrišanas iestatījumus
Absolūti nepieciešams
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ir nepieciešamas mūsu pakalpojumu darbībai, un tās nevar deaktivizēt. Tas attiecas, piemēram, uz sīkdatnēm vai līdzīgām tehnoloģijām, kas saglabā pierakstīšanās datus pēc reģistrācijas mūsu tiešsaistes veikalā, lai lietotājs paliktu pierakstījies mūsu tiešsaistes veikalā pat pēc pāriešanas uz citu lapu, vai sīkdatnēm, kas nodrošina, ka ar lietotāju saistīta mājaslapas funkciju konfigurācijas (izvēlētā valoda utt.) tiek saglabātas visās sesijās. Turklāt šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas veicina drošu un pareizu mūsu pakalpojumu izmantošanu. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai šīs sīkdatnes tiktu bloķētas, vai arī jums tiek paziņots par šīm sīkdatnēm. Tad vairs nav iespējams pilnībā izmantot visas mūsu pakalpojumu funkcijas.
Analīze un funkcionālā
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ļauj mums izmērīt un uzlabot mūsu pakalpojumu sniegumu un nodrošināt mūsu pakalpojumu funkciju uzlabošanu un personalizāciju. Tās varam iestatīt mēs vai trešo personu pakalpojumu sniedzēji, un tās izmanto, piemēram, apmeklējumu un datplūsmas avotu skaita aprēķināšanai, lai analizētu, kuras lapas ir vispopulārākās, kuras tiek izmantotas vismazāk un kā apmeklētāji pārvietojas pa mūsu lapām. Ar šo informāciju nav iespējams tieši identificēt personu. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nevaram zināt, kad esat apmeklējis mūsu vietni.
Mārketings
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas mūsu vietnē iestatām mēs vai mūsu partneri, lai parādītu jums atbilstošu saturu/reklāmas gan mūsu, gan trešo pušu mājaslapās. Balstoties uz jūsu interesēm, var izveidot tā saucamos profilus. Ar šo informāciju personas tieša identificēšana parasti nav iespējama, jo tiek izmantota tikai pseidonīma informācija par pārlūkprogrammu un/vai ierīci. Ja jūs neatļausiet šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, jūs pieredzēsiet mazāk atbilstošu saturu/reklāmas, kas ir piemērots jūsu interesēm.