Vēlmju saraksts Salīdzināt konts

Kontakti

Atrašanās vieta :
Lubānas iela 78
Darba laiks:
Pr - P : 9:00-18:00
S : 9:00 - 15:00
Sv : slēgts
Saņemt norādes :
Tālruņi:
Darba laiks Līgo svētkos

22.06.24 - 9:00 - 15:00
23.06.24 - Brīvs
24.06.24 - Brīvs

Video

Kā nokļūt EUROLED.LV veikalā no Augusta Deglava ielas?
Kā nokļūt EUROLED.LV veikalā no Krasta ielas?
Kā nokļūt EUROLED.LV veikalā no Lubānas apļa?

Veikali

Mūsu darbinieki

Maksims Šubins
Veikala vadītājs
+371 288 86 262 maksim@euroled.lv
Deniss Kirilovs
Pārdošanas speciālists
+371 288 88 839 bixenon@inbox.lv
Diana Levina
Pārdošanas speciāliste
+371 249 87 699 diana.euroled@gmail.com
Anita Mihņonoka
Pārdošanas speciāliste
+371 288 18 151 Kazjukevichanita@gmail.com
Karīna Ahmedova
Mārketings un E-Veikala pasūtījumu apstrādes menedžere
+371 200 30 848 +371 295 55 984 karina@euroled.lv
Vladimirs Kalmanis
Pārdošanas menedžeris (apgaismojuma un flīzes dizaina risinājumu izstrāde)
+371 291 74 568 flizu_manager@euroflizes.lv
Eduards Paviloits
Vairumtirdzniecības un eksporta menedžeris
+371 202 43 024 eduard@euroled.lv
Mihails Gusevs
Pārdošanas speciālists (LED apgaismojuma tirdzniecība, LED apgaismojuma risinājumu izstrāde Dialux programmā)
+371 263 76 939 sales-manager@euroled.lv
Mihails Orehovs
Pārdošanas menedžeris (Darbs ar attīstītajiem, būvniekiem, pašvaldībām)
+371 292 76 704 mihails@euroled.lv
Aleksejs Jerohins
Vecākais noliktavas darbinieks
+371 267 69 900 aleksejs.jerohins@gmail.com
Aīda Plesovskiha
Vadītāja vietniece
office@euroled.lv
Marks Ivanovskis
Direktors
mark@euroled.lv
Jevgenijs Šapovals
CEO & FOUNDER
export@euroled.lv

Rekvizīti

Uzņēmuma rekvizīti
SIA «SHEVLAD» LV40003842925 Jukuma Vācieša 7-16, Rīga, LV-1021 AS «CITADELE» PARXLV22 LV08PARX0012726230002
Vairumtirdzniecības nodaļa
+371 28 88 62 62
E-pasts
info@euroled.lv
Uzrakstīt
Palikuši jautājumi? ATSTĀJIET
PIEPRASĪJUMU
Mūsu menedžeris sazināsies ar jums pēc iespējas ātrāk
pieprasiet zvanu

Karte

piezvanīt messenger whatsapp
Citi projekti
Saite nokopēta
EUROLED izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai mēs varētu droši un uzticami piedāvāt mūsu lapas, pārbaudīt to veiktspēju un uzlabot tavu lietotāja pieredzi, tostarp atbilstošu saturu un personalizētu reklāmu gan mūsu, gan trešo pušu vietnēs. Šajā nolūkā mēs izmantojam informāciju, ieskaitot datus par vietnes un gala ierīču izmantošanu. Noklikšķinot uz „Es piekrītu”, tu piekrīti sīkdatņu un citu tehnoloģiju izmantošanai savu datu apstrādei, ieskaitot pārsūtīšanu mūsu mārketinga partneriem (trešajām personām). Mūsu partneri arī izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai personalizētu, mērītu un analizētu reklāmu. Ja tu nepiekrīti, mēs aprobežojamies ar būtiskām sīkdatnēm un tehnoloģijām. Iestatījumos jebkurā laikā vari mainīt savu piekrišanu.Vairāk informācijas
Pārvaldīt sīkfailu preferences
Apmeklējot mājaslapu, informāciju (piemēram, izmantojot pārlūkprogrammu) var pieprasīt vai saglabāt. Parasti to veic sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju veidā. Tā var būt informācija par jums, iestatījumiem vai ierīci. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu un personalizētu jūsu lietotāja pieredzi mūsu mājaslapā - ieskaitot saturu / reklamēšanu, kas attiecas uz jums no EUROLED sadaļas vai trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, gan mūsu mājaslapā, gan arī trešo pušu vietnēs. Ar šo informāciju parasti nav iespējams tieši identificēt personu. Tā kā mēs vēlamies ļaut jums izlemt, kā izmantot mūsu piedāvājumus, jūs pats varat kontrolēt noteiktu sīkdatņu veidu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu. Noklikšķiniet uz dažādām virsrakstu kategorijām, lai uzzinātu vairāk un mainītu iestatījumus. Ja noraidāt noteiktas sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, tas var izraisīt mazāk atbilstoša satura parādīšanu vai arī dažas mūsu pakalpojumu funkcijas var nebūt pieejamas. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu informāciju, var atrast mūsu privātuma politikā.
Vairāk informācijas
User ID: ebfd630a-9839-4a10-bbb1-445674224efb
Atļaut visu
Pārvaldīt piekrišanas iestatījumus
Absolūti nepieciešams
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ir nepieciešamas mūsu pakalpojumu darbībai, un tās nevar deaktivizēt. Tas attiecas, piemēram, uz sīkdatnēm vai līdzīgām tehnoloģijām, kas saglabā pierakstīšanās datus pēc reģistrācijas mūsu tiešsaistes veikalā, lai lietotājs paliktu pierakstījies mūsu tiešsaistes veikalā pat pēc pāriešanas uz citu lapu, vai sīkdatnēm, kas nodrošina, ka ar lietotāju saistīta mājaslapas funkciju konfigurācijas (izvēlētā valoda utt.) tiek saglabātas visās sesijās. Turklāt šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas veicina drošu un pareizu mūsu pakalpojumu izmantošanu. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai šīs sīkdatnes tiktu bloķētas, vai arī jums tiek paziņots par šīm sīkdatnēm. Tad vairs nav iespējams pilnībā izmantot visas mūsu pakalpojumu funkcijas.
Analīze un funkcionālā
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ļauj mums izmērīt un uzlabot mūsu pakalpojumu sniegumu un nodrošināt mūsu pakalpojumu funkciju uzlabošanu un personalizāciju. Tās varam iestatīt mēs vai trešo personu pakalpojumu sniedzēji, un tās izmanto, piemēram, apmeklējumu un datplūsmas avotu skaita aprēķināšanai, lai analizētu, kuras lapas ir vispopulārākās, kuras tiek izmantotas vismazāk un kā apmeklētāji pārvietojas pa mūsu lapām. Ar šo informāciju nav iespējams tieši identificēt personu. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nevaram zināt, kad esat apmeklējis mūsu vietni.
Mārketings
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas mūsu vietnē iestatām mēs vai mūsu partneri, lai parādītu jums atbilstošu saturu/reklāmas gan mūsu, gan trešo pušu mājaslapās. Balstoties uz jūsu interesēm, var izveidot tā saucamos profilus. Ar šo informāciju personas tieša identificēšana parasti nav iespējama, jo tiek izmantota tikai pseidonīma informācija par pārlūkprogrammu un/vai ierīci. Ja jūs neatļausiet šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, jūs pieredzēsiet mazāk atbilstošu saturu/reklāmas, kas ir piemērots jūsu interesēm.