Vēlmju saraksts Salīdzināt konts
noliktavā pēdējās 3
Noliktavas tīrīšana
0.0

Ģipša sienas gaismeklis VS-GS-110 VISIONAL / 06-359 / max 25W / Excl. G9 spuldze (nav iekļauta komplektā) / Sienas gaismekļi

Produkta ID: 06-359
EAN-kods: 4751027176266
19.00
35.95€
Pieejamība: noliktavā pēdējās 3
14 maijā 2024 07:38
Veikals - noliktava Lubānas iela 78
Pēc 15 minūtēm
Par brīvu
Piegāde Rīgā
no 2 dienām
no 2.99€
Venipak Latvijā
no 2 dienām
no 2.50€
Omniva Latvijā
no 2 dienām
no 2.50€
Piegāde visā Eiropā un pasaulē
no 7 dienām
pēc pieprasījuma
šo produktu šobrīd pārlūko 8 cilvēki
 • Apraksts
 • Specifikācijas
 • Atsauksmes

Ģipša izstrādājumus var ātri un viegli krāsot pilnīgi jebkurā krāsā: no pasteļ toņiem līdz neonam. Pateicoties tam, jūs izveidosiet lampu, kas būs ideāli piemērota jūsu interjeram.

Bra no ģipša var krāsot ar akrila, lateksa un citām ūdens bāzes krāsām. Kā arī piešķirt tām citu struktūru (granīta, marmora, mākslīgā novecošanās utt). Tas dod lielisku iespēju, projektējot interjeru spēlet ar lampām, slēpt vai, gluži pretēji, koncentrējoties uz tām. Šie gaismekļi ir aprīkoti ar standarta balto dizainu, kas ļauj tos nekavējoties izmantot bez iepriekšējas apstrādes.

 • Gaismas avots excl. 1 x G9 · max. 25W (nav iekļautas)
 • Spriegums 220VAC
 • Darba frekvence 50/60Hz
 • Aizsardzības klase IP20
 • Augstums 20 cm
 • Platums 15 cm
 • Garums 5 cm
 • Materiāls Metāls + ģipsis
 • Sertifikāti CE
 • Garantija 2 gadi

0
Pamatojoties uz 0 atsauksmēm
ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS
OUTLET % IZPĀRDOŠANA
Iespēja iegādāties preces ar lielu atlaidi! Atlaides precēm līdz 80%
Sīkāk
Vai neatradāt to, ko meklējāt? MĒS ATRADĪSIM!
pieprasīt JEBKURU PRECI
piezvanīt messenger whatsapp
Citi projekti
Saite nokopēta
EUROLED izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai mēs varētu droši un uzticami piedāvāt mūsu lapas, pārbaudīt to veiktspēju un uzlabot tavu lietotāja pieredzi, tostarp atbilstošu saturu un personalizētu reklāmu gan mūsu, gan trešo pušu vietnēs. Šajā nolūkā mēs izmantojam informāciju, ieskaitot datus par vietnes un gala ierīču izmantošanu. Noklikšķinot uz „Es piekrītu”, tu piekrīti sīkdatņu un citu tehnoloģiju izmantošanai savu datu apstrādei, ieskaitot pārsūtīšanu mūsu mārketinga partneriem (trešajām personām). Mūsu partneri arī izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai personalizētu, mērītu un analizētu reklāmu. Ja tu nepiekrīti, mēs aprobežojamies ar būtiskām sīkdatnēm un tehnoloģijām. Iestatījumos jebkurā laikā vari mainīt savu piekrišanu.Vairāk informācijas
Pārvaldīt sīkfailu preferences
Apmeklējot mājaslapu, informāciju (piemēram, izmantojot pārlūkprogrammu) var pieprasīt vai saglabāt. Parasti to veic sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju veidā. Tā var būt informācija par jums, iestatījumiem vai ierīci. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu un personalizētu jūsu lietotāja pieredzi mūsu mājaslapā - ieskaitot saturu / reklamēšanu, kas attiecas uz jums no EUROLED sadaļas vai trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, gan mūsu mājaslapā, gan arī trešo pušu vietnēs. Ar šo informāciju parasti nav iespējams tieši identificēt personu. Tā kā mēs vēlamies ļaut jums izlemt, kā izmantot mūsu piedāvājumus, jūs pats varat kontrolēt noteiktu sīkdatņu veidu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu. Noklikšķiniet uz dažādām virsrakstu kategorijām, lai uzzinātu vairāk un mainītu iestatījumus. Ja noraidāt noteiktas sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, tas var izraisīt mazāk atbilstoša satura parādīšanu vai arī dažas mūsu pakalpojumu funkcijas var nebūt pieejamas. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu informāciju, var atrast mūsu privātuma politikā.
Vairāk informācijas
User ID: ebfd630a-9839-4a10-bbb1-445674224efb
Atļaut visu
Pārvaldīt piekrišanas iestatījumus
Absolūti nepieciešams
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ir nepieciešamas mūsu pakalpojumu darbībai, un tās nevar deaktivizēt. Tas attiecas, piemēram, uz sīkdatnēm vai līdzīgām tehnoloģijām, kas saglabā pierakstīšanās datus pēc reģistrācijas mūsu tiešsaistes veikalā, lai lietotājs paliktu pierakstījies mūsu tiešsaistes veikalā pat pēc pāriešanas uz citu lapu, vai sīkdatnēm, kas nodrošina, ka ar lietotāju saistīta mājaslapas funkciju konfigurācijas (izvēlētā valoda utt.) tiek saglabātas visās sesijās. Turklāt šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas veicina drošu un pareizu mūsu pakalpojumu izmantošanu. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai šīs sīkdatnes tiktu bloķētas, vai arī jums tiek paziņots par šīm sīkdatnēm. Tad vairs nav iespējams pilnībā izmantot visas mūsu pakalpojumu funkcijas.
Analīze un funkcionālā
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ļauj mums izmērīt un uzlabot mūsu pakalpojumu sniegumu un nodrošināt mūsu pakalpojumu funkciju uzlabošanu un personalizāciju. Tās varam iestatīt mēs vai trešo personu pakalpojumu sniedzēji, un tās izmanto, piemēram, apmeklējumu un datplūsmas avotu skaita aprēķināšanai, lai analizētu, kuras lapas ir vispopulārākās, kuras tiek izmantotas vismazāk un kā apmeklētāji pārvietojas pa mūsu lapām. Ar šo informāciju nav iespējams tieši identificēt personu. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nevaram zināt, kad esat apmeklējis mūsu vietni.
Mārketings
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas mūsu vietnē iestatām mēs vai mūsu partneri, lai parādītu jums atbilstošu saturu/reklāmas gan mūsu, gan trešo pušu mājaslapās. Balstoties uz jūsu interesēm, var izveidot tā saucamos profilus. Ar šo informāciju personas tieša identificēšana parasti nav iespējama, jo tiek izmantota tikai pseidonīma informācija par pārlūkprogrammu un/vai ierīci. Ja jūs neatļausiet šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, jūs pieredzēsiet mazāk atbilstošu saturu/reklāmas, kas ir piemērots jūsu interesēm.