Vēlmju saraksts Salīdzināt konts
Par godu jaunās mājaslapas EUROLED.LV atvēršanai - spēkā īpašas cenas!
Komerciālais apgaismojums
Atvērt katalogu
PRIVĀTAIS
APGAISMOJUMS
Atvērt katalogu
pieteikties konsultācijai
pieprasīt projekta aprēķināšanu
pieteikt menedžera vizīti
sadarbības nosacījumi

Aktuāls

Jaunumi

Apskatīt jaunumus
ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS
MŪSU PORTFOLIO
Darbi, kas runā mūsu vietā, ir labāki par jebkādām mārketinga frāzēm. Izcili klienti, augstākā kvalitāte un iespaidīgi rezultāti – tas ir EUROLED.LV!
Sīkāk
Kas ir EUROLED.LV?
98% preču ir noliktavā
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Individuāla pieeja
Tiešām labākās cenas Latvijā
Uzzināt vairāk

Akcijas

Akcijas preces
ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS
BEZMAKSAS LED APGAISMOJUMS!
Mainiet apgaismojumu uz LED, ietaupiet naudu, un elektrības rēķina starpība tiek novirzīta apgaismojuma cenas atmaksai.
Sīkāk

Atsauksmes

SIA "SHEVLAD" ir viens no ilglaicīgākajiem SIA "WM-SERVISS" partneriem, ar kuru ir izveidojusies cieša sadarbība. Viens no SIA "SHEVLAD" darbības virzieniem ir ekonomisku LED apgaismes ierīču tirdzniecība. Ar SIA "SHEVLAD" nav jāpārmaksā izplatītājiem un pārpircējiem, jo viņi izgatavo piedāvāto prpodukciju sava rūpnīcā. Pasūtījumu piegāde tiek veikta savlaicīgi un kvalitatīvi, jo ir uzkrāta liela pieredze tirdzniecībā. Minētās SIA "SHEVLAD" darbiniekiem ir atbilstošas zināšanas un ilggadēja pieredze.
SIA "VEF KVARTĀLS" apliecina, ka SIA "SHEVLAD" ir sens, uzticams un profesionāls sadarbības partneris. Sadarbība ar SIA "SHEVLAD" ir viegla, komunikācija ar klientiem vienmēr ir pozitīva un teicami organizēta. Uzņēmuma komandu veido kompetenti speciālisti, kas savus uzdevumus veic operatīi un kvalitatīvi, spēj izprast klienta prasības un vienmēr nodrošina nevainojamu servisu un dažādus tehniskos risinājumus nestandarta prasībām un steidzamiem pasūtījumiem. Rekomendējam šo uzņēmumu kā profesionālu un uzticamu sadarbības partneri.
SIA pateicas SIA "SHEVLAD" un tās tirdzniecības pārstāvim Mihailam Orehovam par veiksmīgu sadarbību. Ņemot vērā ārstniecības iestāžu telpu specifiskās prasības, saņemtais atbalsts deva būtisku ieguldījumu projektu veiksmīgā realizācijā. Ceram uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!
SIA SHEVLAD ir ļoti uzticams partneris, viņi vienmēr ievēro musu noslēgtos vienošanās termiņus un nodrošinam ka visi projekti tiek pabeigti laikā un bez kavēšanās. Mēs varam pilnībā paļauties uz viņiem un vienmēr zinām, ka mūsu sadarbība notiek bez problēmām. Ne tikai viņu profesionālisms un rūpība ir ievērojama, bet arī viņu attieksme pret klientu ir ļoti pozitīva. Viņi vienmēr izturas pret mums ar cieņu un sapratni, un vienmēr ir gatavi sniegt palīdzību un atbalstu pēc nepieciešamības. Kopumā, mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu sadarbību ar partnera firmu un nešaubīgi iesakām viņus kā uzticamu un profesionālu partneri. Viņu augstās kvalitātes pakalpojumi un uzticamība ir noteikti veicinājuši mūsu uzņēmuma izaugsmi un veiksmi. Mēs ap prieku turpināsim sadarboties ar viņiem nākotnē. Rekomendējam SIA SHEVLAD kā uzticamu, profesionālu ssadarbības partneri.
Rīgas 273. pirmsskolas izglītības iestāde pateicas SIA "SHEVLAD" un tas tirdzniecības pārstāvim Eduardam Paviloitam par veiksmīgu sadarbību un palīdzību. Ceram uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!
Vēlamies izteikt savu pateicību Jūsu uzņēmumam SIA "SHEVLAD" un darbiniekiem par sadarbību, ātru reaģēšanu pasūtījumu, piedāvājumu sagatavošanā, konsultēšanā un ieinteresētībā piedāvāt labāko savam klientam. Novēlam, lai Jūsu uzņēmums un darbinieki arī turpmāk būu soli priekšā, klientu apkalpošanā.
SIA "Mēbeļu outlets GIGANT", ka TC uzturētājam ir bijusi sadatbība vairākos objektos Rīgā, Jūrmalā ar SIA "SHEVLAD", konkrēti ar tās pārstāvi Mihailu Orehovu. Telpas tika aprīkotas ar LED apgaismojumu. Sadarbība bijusi veiksmīga, darbi veikti ātri un kvalitatīvi.
SIA "M Kvadrats" ir SIA "SHEVLAD" sadarbības partneris kopš 2020. gada novembri. Atzinīgi novērtējam uzņēmuma profesionalitāti un sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Darbi tika organizēti un izpildīti kvalitatīvi, atbilstoši līguma noteikumiem, iekļaujoties līguma noteiktajos termiņos un ievērojot pasūtītāja prasības. Īpaši jāuzsver SIA "SHEVLAD" darbinieku profesionālā kompetence un lavēlīgā atteiksme pret mums kā klientiem, kā arī spēja būt elastīgiem un pilāgoties klienta vēlmēm. Tupināsim sadarbību arī turpmāk.
Vairāku gadu garumā SIA "SHEVLAD" ir bijis uzticams un profesionāls sadarbības partneris SIA "Lage Group". Atzinīgi vērtējam uzņēmuma komandas darbu un profesionalitāti, tieši tas ir kļuvis par iemeslu ilggadējai un uzticamai sadarbībai. Uzņēmuma zinošie speciālisti vienmēr rūpējas par nevainojamu servisu, piedāvājot visdažādāko tehnisko risinājumu gan iepriekš plānotiem, gan steidzamiem pasūtījumiem. Rekomendējam SIA "SHEVLAD" kā stabilu, uzticamu, profesionālu sadarbības partneri.
SIA Golden Berry sadarbojas ar SIA SHEVLAD no 2020. gada. Uzņēmuma profedsionālās iespējas ir palīdzējušas manai kompānijai veiksmīgi strādāt un attīstīties, nodrošinot to, ka sadarbības laikā visi darījumi ir bijuši precīzi un mūsu menedžeris Eduards Pavioloits - ļoti zinošs un pretīmnākošs. SIA SHEVLAD vienmēr sekojis līdzi tirgus situācijai un izmaiņām, nodrošionot viskvalitatīvākās preces un apgaismojuma pakalpojumus par labām cenām. Iesaku visiem sadarboties ar kompāniju SIA SHEVLAD , ja ir nepieciešamība pēc modernākajiem apgaismojuma risinājumiem, jo esmu droša, ka viņi vienmēr sniegs jebkuru pakalpojumu vislabākajā kvalitatē.
Vairāku gadu garumā SIA "SHEVLAD" ir bijis uzticams un profesionāls sadarbības partneris SIA "Euronics Latvia". Atzinīgi vērtējam uzņēmuma komandas darbu un profesionalitāti, tieši tas ir kļuvis par iemeslu ilggadējai un uzticamai sadarbībai. Uzņēmuma zinošie speciālisti vienmēr rūpējas par nevainojamu servisu, piedāvājot visdažādāko tehnisko risinājumu gan iepriekš plānotiem, gan steidzamiem pasūtījumiem. Rekomendējam SIA "SHEVLAD" kā stabilu, uzticamu, profesionālu sadarbības partneri.
Uzņēmums ESELO LTD sadarbojas ar uzņēmumu SHEVLAD LTD kopš 2019. gada rudens. Mēs varam jums apliecināt, ka apkalpošana un piegāde ir ātra, kā arī produkti ir augstas kvalitātes. Tika nodrošināta profesionāla komunikācija ar projektu vadītājiem. Viņi ir ļoti veltīti savam darbam un ļoti precīzi izturas pret saviem biznesa partneriem, kas palīdz mums vairāk attīstīt savu biznesu tirgū. SHEVLAD ir uzņēmums, kas piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus. Uzņēmums, no kura klients var būt drošs, ka iegūs labāko. Uzņēmums SHEVLAD pastāvīgi izpilda mūsu prasības un ir bijušas ļoti konkurētspējīgas cenas.
SIA pateicas SIA "SHEVLAD" un tas tirdzniecības pārstāvim Eduardam Paviloitam par veiksmīgu sadarbību. Saņemtais atbalsts deva būtisku ieguldījumu vairākiem projektu veiksmīga realizācija. Ceram uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!
SIA "DGR solutions" izsaka pateicību SIA "SHEVLAD" kolektīvam un tirdzniecības pārstāvim Mihailam Orehovam par veiksmīgu sadarbību apgaisma sistēmas uzstādīšanā un modenizācijā mūsu uzņēmuma veikalos. Uzņēmumā strādā augstu profesionālu komanda, kas var sniegt tehnisko atbalstu un konsultāciju risinājuma izvēlē.
Ar šo apliecinām, ka ar uzņēmumu SIA "SHEVLAD" jau kopš mūsu uzņēmuma SIA "CREX CREX" dibināšanas, ir izveidojusies veiksmīga un savstarpēji uzticama sadarbība, veidojot kopīgus risinājumus mūsu projektiem, atlasot labāko preci par labāko cenu. Esam vienmēr bijuši apmierināti ar piedāvātā pakalpojuma kvalitāti un piegādes termiņiem. Neatkarīgi no preču pasūtījuma daudzuma un kopējās izmaksu vērtības, komunikācija ar mums, kā klientu un izpratni pēc nepieciešamā aprīkojuma (preces) no sadarbības partnera puses, attieksme ir bijusi ļoti profesionāla un tendēta uz jautājuma risinājumu, piedāvājot vairākas iespējas to izpildīt. Mūsu sadarbību vienmēr varu raksturot ka veiksmīgu. Arī turpmākajos projektos plānojam veidot kopīgu sadarbību ar SIA "SHEVLAD"
Paldies par ilgstošu sadarbību ar Jūsu kompāniju SIA "SHEVLAD". Mūsu uzņēmums ieguva labu, kvalitatīvu un modernu apgaismojumu, kā arī samazināts elektroenerģijas patēriņš mūsu birojā un darba telpās. Mihails ātri reaģē uz mūsu pieprasījumu, piedāvājot labāko risinājumu mūsu uzņēmumam.
Ar šo apliecinām, ka SIA "SHEVLAD" jau vairākus gadus ir uzticams un profesionāls sadarbības partneris SIA "BT 1" rīkotajos un nodrošinātajos pasākumos. Uzņēmuma zinošie speciālisti vienmēr rūpējas par nevainojamu servisu, piedāvājot visdažādāko tehnisko aprīkojumu gan iepriekš plānotiem, gan steidzamiem pasūtījumiem. Laika gaitā gūtā pieredze apstiprina, ka SIA "SHEVLAD" darbnieki ir uz sadarbību vērsti, rodot risinājumu arī nestandarta situācijās. Plašais piedāvājums, operativitāte, pakalpojuma cenas atbilstība kvalitātei ir butiski faktori, kas norāda uz sadarbības turpināšanu ilgtermiņā.
SIA "BBH Investments" (Baltic Beach Hotel & SPA operators) vēlas izteikt pateicību SIA "SHEVLAD" (euroled.lv) tirdzniecības pārstāvim Maksimam Šubinam, par ilggadējo veiksmīgu, produktīvu un uz savstarpējās cieņas balstītu sadarbību. Esam pateicīgi par Maksima Šubina gādīgo attieksmi pret mūsu personīgajiem jautājumiem, ātro reaģēšanu un spēju vienmēr piemeklēt labākos un izdevīgākus risinājumus mūsu pieprasījumiem.
SIA "SHEVLAD" ir bijis stabils un uzticams partneris vairāku gadu garumā. Ar savu ilggadējo pieredzi attiecīgajā jomā, kā arī profesionālo un tsaucīgo komandu spēj ļoti operatīvi piedāvāt labāko cenas un kvalitātes attiecības risinājumu. Uzņēmums, kurš vienmēr seko līdzi jaunākajām tendencēm un inovācijām. Tieši šī iemesla dēļ esam izvēlējušies savu sadarbību ar šo uzņēmumu. Rekomendējam SIA "SHEVLAD" savu vēlmju piepildīšanai.
Ar šo apliecinām, ka ar uzņēmumu SIA “SHEVLAD” jau kopš dibināšanas, mūsu uzņēmumam SIA "B PORT", ir izveidojusies veiksmīga un uzticama sadarbība. Veidojot kopīgus risinājumus mūsu projektiem, atlasot labāko preci par labāko cenu. Esam vienmēr bijuši apmierināti ar piedāvātā pakalpojuma kvalitāti un piegādes termiņiem. Neatkarīgi no preču pasūtījuma daudzuma un kopējās izmaksu vērtības, komunikācija ar mums, kā klientu un izpratni pēc nepieciešamā aprīkojuma (preces) no sadarbības partnera puses attieksme bija ļoti izprotoša un tendēta uz jautājuma risinājumu, piedāvājot vairākus risinājumus. Mūsu sadrabību vienmēr varu raksturot ka veiksmīgu. Arī turpmāk plānojam veidot kopīgu sadarbību ar SIA "SHEVLAD".
Vēlamies izteikt savu pateicību par Jūsu uzņēmuma SIA "SHEVLAD" paveikto darbu mūsu uzņēmuma gaismas sistēmas uzstādīšanā. Jūsu darbs ir bijis augstas kvalitātes un profesionāls, un mēs esam ļoti apmierināti ar rezultātiem. Gaismas sistēma ir būtiski uzlabojusi mūsu darba vidi, padarot to drošāku un ērtāku. Tas ie arī palīdzējis mums ietaupīt enerģiju un samazināt mūsu izmaksas. Vēlamies pateikties Jūsu komandai par viņu centību un atbildību. Viņi ir bijuši ļoti precīzi un izpalīdzīgi, vienmēr bijuši gatavi atbildēt uz mūsu jautājumiem.
SIA "ArComm" pateicas SIA "SHEVLAD" un tās tirdzniecības pārstāvim Eduardam Paviloitam par veiksmīgu sadarbību. Saņemtais atbalsts deva būtisku ieguldījumu vairāku projektu veiksmīgai realizācijai. Visi pasūtījumi izpildīti paredzētājā termiņā, saskaņā ar līgumu, tāmi un tehniskajām prasībām. Veikto pasūtījumu kvalitāte pilnībā atbilst Pasūtītāja prasībām. Ceram uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!
SIA "Agrimatco Latvia" pateicās SIA "SHEVLAD" un tās tirdzniecības pārstāvim Mihailam Orehovam par veiksmīgu sadarbību. Aprīkojot uzņēmuma veikalus Rīgā un Iecavā, kā arī produkcijas noliktavu Olainē ar LED apaismojumu esam saņēmuši izsmeļošu informāciju, optimālo risinājumu un atbalstu projektu realizācijā. Ceram uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!
Paldies par kvalitatīvi veiktajiem darbiem mūsu veikalos Rīgam Lielgabalu iela 4 un Maskavas iela 240. Esam ieguvuši modernu apgaismojumu, VISIONAL Premium lampas tirdzniecības zālē un elektroenerģijas patērina ietaupījumu jau divu gadu garumā. Komunikācija ar Mihailu bija saprotoša, savlaicīga, vērsta uz sapratni un ātru jautājumu risinājumu.
Ar šo apliecinām, ka ar uzņēmumu SIA “SHEVLAD” jau kopš 2022. gada mums- LU Dienesta viesnīcu servisa centram, ir izveidojusies veiksmīga un uzticama sadarbība. Veidojot kopīgus risinājumus mūsu projektiem, atlasot labāko preci par labāko cenu, esam vienmēr bijuši apmierināti ar pakalpojumu un servisu. Neatkarīgi no preču pasūtījuma daudzuma un kopējās izmaksu vērtības, komunikācija un attieksme pret darbu un sadarbību vienmēr ir bijusi veiksmīga. Arī turpmāk plānojam veidot kopīgu sadarbību ar SIA “SHEVLAD”.
Lasīt vairāk atsauksmju
ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS
OUTLET % IZPĀRDOŠANA
Iespēja iegādāties preces ar lielu atlaidi! Atlaides precēm līdz 80%
Sīkāk
zīmoliEUROLED
Vai neatradāt to, ko meklējāt? MĒS ATRADĪSIM!
pieprasīt JEBKURU PRECI
piezvanīt messenger whatsapp
Citi projekti
Saite nokopēta
Pārvaldīt sīkfailu preferences
Apmeklējot mājaslapu, informāciju (piemēram, izmantojot pārlūkprogrammu) var pieprasīt vai saglabāt. Parasti to veic sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju veidā. Tā var būt informācija par jums, iestatījumiem vai ierīci. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu un personalizētu jūsu lietotāja pieredzi mūsu mājaslapā - ieskaitot saturu / reklamēšanu, kas attiecas uz jums no EUROLED sadaļas vai trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, gan mūsu mājaslapā, gan arī trešo pušu vietnēs. Ar šo informāciju parasti nav iespējams tieši identificēt personu. Tā kā mēs vēlamies ļaut jums izlemt, kā izmantot mūsu piedāvājumus, jūs pats varat kontrolēt noteiktu sīkdatņu veidu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu. Noklikšķiniet uz dažādām virsrakstu kategorijām, lai uzzinātu vairāk un mainītu iestatījumus. Ja noraidāt noteiktas sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, tas var izraisīt mazāk atbilstoša satura parādīšanu vai arī dažas mūsu pakalpojumu funkcijas var nebūt pieejamas. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu informāciju, var atrast mūsu privātuma politikā.
Vairāk informācijas
User ID: ebfd630a-9839-4a10-bbb1-445674224efb
Atļaut visu
Pārvaldīt piekrišanas iestatījumus
Absolūti nepieciešams
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ir nepieciešamas mūsu pakalpojumu darbībai, un tās nevar deaktivizēt. Tas attiecas, piemēram, uz sīkdatnēm vai līdzīgām tehnoloģijām, kas saglabā pierakstīšanās datus pēc reģistrācijas mūsu tiešsaistes veikalā, lai lietotājs paliktu pierakstījies mūsu tiešsaistes veikalā pat pēc pāriešanas uz citu lapu, vai sīkdatnēm, kas nodrošina, ka ar lietotāju saistīta mājaslapas funkciju konfigurācijas (izvēlētā valoda utt.) tiek saglabātas visās sesijās. Turklāt šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas veicina drošu un pareizu mūsu pakalpojumu izmantošanu. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai šīs sīkdatnes tiktu bloķētas, vai arī jums tiek paziņots par šīm sīkdatnēm. Tad vairs nav iespējams pilnībā izmantot visas mūsu pakalpojumu funkcijas.
Analīze un funkcionālā
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ļauj mums izmērīt un uzlabot mūsu pakalpojumu sniegumu un nodrošināt mūsu pakalpojumu funkciju uzlabošanu un personalizāciju. Tās varam iestatīt mēs vai trešo personu pakalpojumu sniedzēji, un tās izmanto, piemēram, apmeklējumu un datplūsmas avotu skaita aprēķināšanai, lai analizētu, kuras lapas ir vispopulārākās, kuras tiek izmantotas vismazāk un kā apmeklētāji pārvietojas pa mūsu lapām. Ar šo informāciju nav iespējams tieši identificēt personu. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nevaram zināt, kad esat apmeklējis mūsu vietni.
Mārketings
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas mūsu vietnē iestatām mēs vai mūsu partneri, lai parādītu jums atbilstošu saturu/reklāmas gan mūsu, gan trešo pušu mājaslapās. Balstoties uz jūsu interesēm, var izveidot tā saucamos profilus. Ar šo informāciju personas tieša identificēšana parasti nav iespējama, jo tiek izmantota tikai pseidonīma informācija par pārlūkprogrammu un/vai ierīci. Ja jūs neatļausiet šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, jūs pieredzēsiet mazāk atbilstošu saturu/reklāmas, kas ir piemērots jūsu interesēm.