Vēlmju saraksts Salīdzināt konts
Jaunums
Labākais piedāvājums
Populārs produkts
0.0

LED Lente ar HDMI 55-65" televizora fona apgaismojumam (TV BOX, Apple TV, PlayStation, Xbox, vai citas ierīces ar HDMI) 05-944 / LED Lente / RGB / 30 LED diodes/m

Produkta ID: 05-944
EAN-kods: 4752233014700
94.50
Pieejamība: noliktavā pēdējās 77
13 jūlijā 2024 15:00
Veikals - noliktava Lubānas iela 78
Pēc 15 minūtēm
Par brīvu
Piegāde Rīgā
no 2 dienām
no 2.99€
Venipak Latvijā
no 2 dienām
no 2.50€
Omniva Latvijā
no 2 dienām
no 2.50€
Piegāde visā Eiropā un pasaulē
no 7 dienām
pēc pieprasījuma
šo produktu šobrīd pārlūko 5 cilvēki
 • Apraksts
 • Specifikācijas
 • Atsauksmes

LED Lente televizoram: radiet neaizmirstamu atmosfēru ar vizuāliem efektiem

Ienirstiet spilgtu krāsu un iespaidīgu vizuālo efektu pasaulē ar mūsu LED lenti televizoram. Ar 16 miljoniem pieejamo krāsu jūsu telpa pārvērtīsies par īstu kinozāli vai spēļu arēnu, radot unikālu atmosfēru katram mirklim.
Radiet neatkārtojamu atmosfēru un uzlabojiet skatīšanās kvalitāti ar mūsu LED lenti televizoram. Dāvājiet sev un saviem mīļajiem neaizmirstamus brīžus ar spilgtiem un dinamiskajiem vizuālajiem efektiem!

Šis produkts ir īpaši piemērots televizoru lietotājiem, kuri izmanto ārēju ar HDMI saderīgu signāla avotu. (Apple TV, TV box, Fire TV Stick, Chomecast 4-K, SAT/Can uztvērējam, Xbox, PlayStation 4/5, portatīviem datoriem u.c. ). Vienkārši pievienojiet to HDMI saderīgajam portam un sāciet baudīt iespaidīgus apgaismojuma efektus!

 • Spriegums 12V
 • Garums 3.8 m (1.2 + 0.7 + 1.2 + 0.7 m)
 • Paredzēts ekrānam 55-65"
 • Sinhronizācija ar mūziku un attēlu
 • Dimmējama
 • Krāsa 16 miljonu krāsu
 • HDMI versija HDMI2.0
 • Lentes aizsardzības klase IP44
 • Bloka aizsardzības klase IP20
 • Ieteicamā proporcija 16:9
 • Signāla ieeja un izeja HD 2.0b, atbalsta līdz 4K 60Hz un HDR
 • Wi-Fi 2.4Ghz IEEE 802.11 b/g/n
 • Balss kontrole Alexa / Google Assistant
 • Strāvas pārveidotājs 12V, 18W

0
Pamatojoties uz 0 atsauksmēm
ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS
OUTLET % IZPĀRDOŠANA
Iespēja iegādāties preces ar lielu atlaidi! Atlaides precēm līdz 80%
Sīkāk
Vai neatradāt to, ko meklējāt? MĒS ATRADĪSIM!
pieprasīt JEBKURU PRECI
piezvanīt messenger whatsapp
Citi projekti
Saite nokopēta
Pārvaldīt sīkfailu preferences
Apmeklējot mājaslapu, informāciju (piemēram, izmantojot pārlūkprogrammu) var pieprasīt vai saglabāt. Parasti to veic sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju veidā. Tā var būt informācija par jums, iestatījumiem vai ierīci. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu un personalizētu jūsu lietotāja pieredzi mūsu mājaslapā - ieskaitot saturu / reklamēšanu, kas attiecas uz jums no EUROLED sadaļas vai trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, gan mūsu mājaslapā, gan arī trešo pušu vietnēs. Ar šo informāciju parasti nav iespējams tieši identificēt personu. Tā kā mēs vēlamies ļaut jums izlemt, kā izmantot mūsu piedāvājumus, jūs pats varat kontrolēt noteiktu sīkdatņu veidu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu. Noklikšķiniet uz dažādām virsrakstu kategorijām, lai uzzinātu vairāk un mainītu iestatījumus. Ja noraidāt noteiktas sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, tas var izraisīt mazāk atbilstoša satura parādīšanu vai arī dažas mūsu pakalpojumu funkcijas var nebūt pieejamas. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu informāciju, var atrast mūsu privātuma politikā.
Vairāk informācijas
User ID: ebfd630a-9839-4a10-bbb1-445674224efb
Atļaut visu
Pārvaldīt piekrišanas iestatījumus
Absolūti nepieciešams
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ir nepieciešamas mūsu pakalpojumu darbībai, un tās nevar deaktivizēt. Tas attiecas, piemēram, uz sīkdatnēm vai līdzīgām tehnoloģijām, kas saglabā pierakstīšanās datus pēc reģistrācijas mūsu tiešsaistes veikalā, lai lietotājs paliktu pierakstījies mūsu tiešsaistes veikalā pat pēc pāriešanas uz citu lapu, vai sīkdatnēm, kas nodrošina, ka ar lietotāju saistīta mājaslapas funkciju konfigurācijas (izvēlētā valoda utt.) tiek saglabātas visās sesijās. Turklāt šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas veicina drošu un pareizu mūsu pakalpojumu izmantošanu. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai šīs sīkdatnes tiktu bloķētas, vai arī jums tiek paziņots par šīm sīkdatnēm. Tad vairs nav iespējams pilnībā izmantot visas mūsu pakalpojumu funkcijas.
Analīze un funkcionālā
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ļauj mums izmērīt un uzlabot mūsu pakalpojumu sniegumu un nodrošināt mūsu pakalpojumu funkciju uzlabošanu un personalizāciju. Tās varam iestatīt mēs vai trešo personu pakalpojumu sniedzēji, un tās izmanto, piemēram, apmeklējumu un datplūsmas avotu skaita aprēķināšanai, lai analizētu, kuras lapas ir vispopulārākās, kuras tiek izmantotas vismazāk un kā apmeklētāji pārvietojas pa mūsu lapām. Ar šo informāciju nav iespējams tieši identificēt personu. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nevaram zināt, kad esat apmeklējis mūsu vietni.
Mārketings
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas mūsu vietnē iestatām mēs vai mūsu partneri, lai parādītu jums atbilstošu saturu/reklāmas gan mūsu, gan trešo pušu mājaslapās. Balstoties uz jūsu interesēm, var izveidot tā saucamos profilus. Ar šo informāciju personas tieša identificēšana parasti nav iespējama, jo tiek izmantota tikai pseidonīma informācija par pārlūkprogrammu un/vai ierīci. Ja jūs neatļausiet šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, jūs pieredzēsiet mazāk atbilstošu saturu/reklāmas, kas ir piemērots jūsu interesēm.